Новости

Дефіцит кадрів: кого активно шукають на ринку праці

У лютому в столиці зареєстрували близько 8,6 тис. безробітних. Їм пропонували 8,4 тис. вакансій.

Найбільше роботи пропонували водіям, продавцям і ремонтникам авто, держуправлінцям, працівникам оборонної сфери та освіти, адміністраторам, пише ubr.ua.

Спеціалістів шукали на переробні підприємства, у сферу медицини, будівництва і водопостачання. За професійними групами роботодавці найчастіше шукали кваліфікованих працівників з інструментом, працівників торгівлі та з обслуговування обладнання. У середньому пропонували 7068 грн зарплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порівняли мінімальну зарплату в Україні та Європі

Невистачало представників робітничих спеціальностей - прибиральники, водії, медсестри, вантажники, касири. Також бухгалтерів та кухарів. Дефіцит кадрів зберігається через низькі зарплати.

У Києві достатньо вакансій з високою зарплатою, наголошують у центрі зайнятості. Так, головний консультант може отримувати понад 37 тис. грн. Директор департаменту - 31 тис. грн, програміст - 28 тис. грн.

У Держстаті назвали середню зарплату у січні 2019 року. Найвища середня зарплата у Києві - майже 14 тис. грн. На другому та третьому місцях Донеччина та Дніпропетровщина. Найнижчі зарплати на Буковині. Чернівчани в середньому заробляють - майже 7 тис. грн.

 

12.03.2019 | назад