Новини

ФОП-єдинники першої-третьої груп зможуть подавати річну декларацію через Дію

ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія. Це можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків - стверджує Мінцифри.

«Сплатити податки і збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди, - все це можна зробити на порталі та в застосунку Дія. Зараз до цих послуг ми додали ще подачу об&39;єднаної річної декларації у застосунку для ФОП», - зазначив віце-прем&39;єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Усі дані та суми в декларації редагуються. Тому уважно перевірте та виправте за необхідності, радять у Мінцифрі. Внизу під кнопкою «Підписати та надіслати» можна завантажити PDF-файл із попередньою версією, щоб перевірити заповнені поля.

Як подати декларацію ФОПам 1 та 2 груп:

У застосунку Дія у розділі Послуги оберіть «Податки ФОП».

Натисніть «Декларації».

Введіть суму доходу за рік.

Введіть контактні дані.

Дія заповнить дані про єдиний податок та єдиний соціальний внесок.

Підпишіть декларацію Дія.Підписом.

Як подати декларацію ФОПам 3 групи:

У застосунку Дія у розділі Послуги оберіть «Податки ФОП».

Натисніть «Декларації».

Декларація заповнюється за принципом всіх попередніх періодів - потрібно внести суму доходу лише за 4 квартал. Дія зробить запит до податкової на декларацію за три квартали і підтягне суму задекларованого доходу за 9 місяців. Загальна сума доходу рахується шляхом додавання суми задекларованого за 9 місяців доходу та вказаного доходу за 4 квартал.

Введіть контактні дані

Сума податку до сплати сформується автоматично, а дані про єдиний соціальний внесок заповнить Дія

Підпишіть декларацію Дія.Підписом.

27.01.2022 | назад