Новини

Роботодавці із 7 липня подають оновлену форму № 3-ПН із інформацією про вакансії

Із 07.07.2022 року діє наказ Мінекономіки від 12.04.2022 р. № 827-22, яким затверджено форму звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та порядок її подання. Натомість втратив чинність наказ Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. № 316, який раніше затверджував форму № 3-ПН.

 

Як HR-фахівцю отримувати актуальне законодавство й моніторити зміни? Вся інформація є у LIGA360:HR-менеджер. Замов рішення сьогодні на вигідних умовах.

З&39;явилась можливість подавати роботодавцями форму № 3-ПН в електронній формі (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів).

Окремий розділ в порядку подання форми № 3-ПН присвячений саме формування інформація про попит на робочу силу (вакансії) в електронній формі.

Такий спосіб подання роботодавцями електронної форми № 3-ПН здійснюватиметься через електронний кабінет шляхом реєстрації персонального облікового запису в електронному сервісі "Електронний кабінет роботодавця", що розташований на вебсайті Державної служби зайнятості, або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

В таблиці "Основні дані про вакансію(ї)" форми № 3-ПН з&39;явилися графи із відображенням:

- характеру виконуваної роботи (постійний; тимчасовий; сезонний, інше);

- спосібу укомплектування вакансії(й): за сприяння Державної служби зайнятості (так/ні); відбір кадрів здійснюється самостійно (так/ні).

В додатку до форми № 3-ПН вказують відомості про вакансію.

Відомості про вакансію(ї) заповнюють фахівці центру зайнятості під час консультацій з роботодавцем під час особистої зустрічі, шляхом електронної комунікації, зокрема мобільним чи фіксованим зв&39;язком, надсилання/отримання повідомлень електронною поштою. Також відомості про вакансію(ї) можуть заповнюватися роботодавцем самостійно.

 

Отримай якісну аналітику в умовах воєнного стану. Видання LIGA ZAKON надаються зі знижкою 10% при оплаті від 6 місяців.

11.07.2022 | назад